Відкрита зустріч фестивалю світла Lichterfest

Ваші діти можуть проводити свій час в ігровій зоні та отримувати нові яскраві враження.

На нашому відкритому фестивалі
Lichterfest

ми даємо вам можливість познайомитися один з одним за кавою та чаєм. У нас ви можете обмінюватися досвідом, щоб полекшити життя один одному, отримувати задоволення, переглядати Інтернет, читати газету та допомагати нам майструвати фігури для фестивалю світла Lichterfest. В нас є контактна особа для дорослих. Ваші діти можуть проводити свій час в ігровій зоні та отримувати нові яскраві враження.

Ваша підтримка

Наші відвідувачі можуть пропонувати самі те, що їм цікаво. Адже наша концепція дає можливість задовольнити поточні потреби дорослих та дітей. Люди з ідеями та бажанням бути творчими в нас знайдуть кожен своє завдання.

До нас ми запрошуємо всіх: гостей, сусідів та всі покоління, зацікавлені культурою, – з дітьми або без.

 

Ви важливі

Ми відкрите для всіх інклюзивне місце в Равенсбурзі. Наша відкрита зустріч полегшує знайомства, обміни досвідом, доступ до інформації і дає вам можливість реалізувати себе в креативному плані. Наша пропозиція надає підтримку та полегшення в повсякденному житті і можливість бути творчими. Ми доглядаємо один за одним и впевнені в тому, що кожен може внести свiй вклад – у сім’ю, сусідство, нашу мережу – тому що кожен з нас – людина.

Ви можете знайти нас тут:
Kapuzinerstrasse 27a
88212 Ravensburg

Години роботи:

Понеділок по п’ятницю 14:00 – 18:00
Інформація: www.kapuziner.info
Питання до: ukraine@kapuziner.info